Dlaczego kalendarze trójdzielne to idealny gadżet reklamowy?

Kalendarz trójdzielny należy do najbardziej popularnych gadżetów reklamowych rozdawanych w okolicach Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Takie gadżety są wyjątkowo atrakcyjne i chętnie pobierane przez kontrahentów. To prezent, który się przydaje.

Dużo miejsca

Kalendarze trójdzielne mają dużo miejsca na reklamę. Umieszcza się ją jako grafikę znajdującą się ponad kartkami kalendarza. Zazwyczaj ma ona rozmiar zbliżony do kartki papieru z drukarki. Trzeba przyznać, że to całkiem spora powierzchnia jak na reklamę, która jest przyjmowana przez kontrahentów w sposób dobrowolny i co ważne – nie trafia do śmietnika w parę minut po otrzymaniu jej. Ważne jest, więc by grafika reklamowa była dobrze zaprojektowana. Musi być czytelna i w oczywisty sposób kojarzyć się z firmą.

Uniwersalność

Kalendarze trójdzielne są wyjątkowo praktyczne i uniwersalne. Można dać je każdemu, bo przecież wszyscy ludzie korzystają z kalendarzy. Dzięki nim można łatwo planować cały kwartał. Kalendarz można śmiało dać klientom, dostawcom i pracownikom. Tym bardziej, że można je powiesić właściwie wszędzie. Przydadzą się w każdej branży i w każdej instytucji. Można, więc powiedzieć, że kalendarz trójdzielny to strzał w dziesiątkę w każdej sytuacji.

Niska cena – kalendarze trójdzielne producent

Warto też wiedzieć, że kalendarze trójdzielne kupowane prosto od producenta mają bardzo atrakcyjne ceny. Ich wydruk i przygotowanie nie są drogie i zajmują dość mało czasu. W związku z tym, kupno kalendarzy trójdzielnych przygotowanych zgodnie z dostarczonym przez klienta projektem nie powinno nadwyrężyć firmowego budżetu. To szczególnie ważne w przypadku firm, które chciałyby trafić z takim gadżetem do setek swoich kontrahentów.

Nienachalna reklama

Gadżety reklamowe zazwyczaj są krzykliwe. Mają zwracać uwagę i przypominać się o swoim istnieniu. W związku z tym, zdarza się takie gadżety tylko irytują osobę obdarowaną. Takie przedmioty bardzo często trafiają do śmietnika. Z kalendarzami jest inaczej. W końcu, pełnią one konkretne, praktyczne funkcje. Taki kalendarz przez cały rok wisi w dobrze widocznym miejscu i wszystkie osoby przebywające w pomieszczeniu mają z nim kontakt. Przez cały rok widzą, więc reklamę i podlegają jej wpływowi. Łatwo, więc domyślić się, że reklama prędzej lub później przyniesie efekty. Kalendarze trójdzielne producent to najlepszy pomysł na prezent dla klientów.

Post Author: admin