Jakie pinsy reklamowe wybrać?

Kreatywne pinsy są doskonałym nośnikiem reklamy, dlatego też w branży reklamowej cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Po tego typu gadżety reklamowe sięgają nie tylko duże firmy korporacyjne, ale również niewielkie przedsiębiorstwa.

Oryginalne przypinki

Pinsy to nic innego jak oryginalne przypinki, które można wykorzystać do promowania swoich towarów i usług. Największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne przypinki, które dostępne są w wielu różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli chodzi o design to bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszą się ręcznie malowane pinsy. Mowa tutaj oczywiście o odlewanych przypinkach na które nanoszona jest ręcznie specjalna emalia. Nowością na rynku są przypinki 3d, dzięki którym można wyróżnić się z tłumu i zwrócić na siebie uwagę. Większość producentów oferuje zwykłe przypinki metalowe, które mają tylko wklejoną naklejkę 3D.

Jakie pinsy wybrać?

Na rynku jest wiele rzetelnych firm, które oferują przypinki na indywidualne zamówienie. W pierwszej kolejności warto skorzystać z oferty firm, które swoim klientom zapewniają darmowy projekt. Przypinki spełniać będą swoje zadania marketingowe tylko wtedy, gdy będą wykonane z wysokiej jakości materiałów i co najważniejsze posiadać będą ciekawy projekt. Jeżeli istnieje taka możliwość to warto zatrudnić doświadczonego grafika, który przygotuje kreatywny projekt.

Kolejnym elementem na który należy zwrócić uwagę jest wybranie odpowiedniej techniki odlewu. Projekt pinsów jak łatwo się domyślić musi być dopasowany do wybranej techniki odlewniczej.

Jakie pinsy są modne w obecnym sezonie?

Aby przygotować ciekawe pinsy warto zwrócić uwagę na ich kolor. W obecnym sezonie dużym zainteresowaniem cieszą się złote, srebrne i miedziane przypinki. Godny polecenia jest także błyszczący brąz. Jest to bardzo uniwersalny kolor, który pasować będzie do wielu stylizacji.

Dzięki zaawansowanej technice odlewniczej na przypince bez problemu można precyzyjnie odwzorować dowolny wzór albo logo firmy. Doświadczona firma jest w stanie przygotować projekt nawet w przeciągu 24 godzin. Najdłużej trwa przygotowanie pinsów 3D, które zawierają skomplikowane płaskorzeźby. W zależności od nakładu i poziomu skomplikowania danego projektu wykonanie profesjonalnych pinsów trwa od 2 do 3 tygodni.

Pinsy dostępne są w ofercie grawernia.pl.

Post Author: admin