Krówki reklamowe jako miły upominek dla klienta

Drobny upominek od firmy to zawsze miła niespodzianka dla klienta. A ponieważ większość osób lubi słodycze, są one popularnym prezentem, dokładanym np. do paczek z zamówieniem ze sklepu internetowego. Taki prosty gest od firmy sugeruje dbałość o zadowolenie klientów i jest przez nich doceniany.

Krówki reklamowe

Mleczne cukierki wytwarzane według tradycyjnej receptury mogą sprawić, że klienci będą mieć miłe skojarzenia z firmą, która przypomniała im smak z dzieciństwa. Po otworzeniu przesyłki z zamówieniem, do którego jest dołączona krówka z logo sklepu internetowego, klienci z pewnością będą miło wspominać zakupy. Krówki na zamówienie świadczą bowiem o tym, że firmie zależy na klientach i że dba ona o pozytywne relacje z nimi.

Dodawanie krówek reklamowych do zamówień to dobry pomysł dla przedsiębiorców i sklepów internetowych z wielu różnych branż. Sprawdzą się one jako drobny upominek zarówno przy zakupie odzieży czy kosmetyków, jak i książek czy gadżetów elektronicznych.

Krówki na zamówienie

Przedsiębiorcy, którym zależy na pozytywnym wizerunku w oczach ich klientów, powinni rozważyć zamówienie krówek reklamowych z logo firmy. Będą one lepszym wyborem, niż słodycze przypadkowej marki.

Te słodkie cukierki powinny mieć opakowania wyraźnie nawiązujące do logotypu firmy. Dlatego powinny mieć odpowiednio dobraną kolorystykę, a logo umieszczone na krówkach musi być czytelne.

Krówki reklamowe – cennik

Przy zakupie krówek na zamówienie, ważny jest nie tylko ich smak oraz wygląd, ale także koszt stworzenia tych słodkich upominków. Dlatego wybierając krówki reklamowe cennik ich wyprodukowania powinien być przejrzysty. Należy się zapoznać z takimi szczegółami jak:
– wielkość minimalnego zamówienia,
– ilość krówek przypadających na jeden kilogram,
– przysługujące zniżki.

Na początek można złożyć mniejsze zamówienie i sprawdzić, czy krówki reklamowe spełniają nasze oczekiwania – czy są smaczne, czy logo jest dobrze widoczne i czy jest to upominek pozytywnie postrzegany przez naszych klientów. Warto jednak pamiętać, że kupując krówki reklamowe cennik może być zróżnicowany ze względu na wielkość zamówienia. Przy zakupie 20 kg krówek ich cena za kilogram może być korzystniejsza, niż przy mniejszym zamówieniu.

Post Author: admin