4 najciekawsze trendy w nowoczesnej modzie ślubnej

Moda ślubna potrafi zachwycać. Obszerne doły balowych kreacji i mocno dopasowane do talii gorsety robią wrażenie, ale jako że to wszystko już było, w tym sezonie projektanci stawiają na zupełnie inne akcenty. Jedno jest pewne – będzie ciekawie. Wystarczy rzucić okiem na propozycje zamieszczone na stronie www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne!

1 – błękit zamiast bieli

A gdyby tak zrezygnować nie tyle z klasycznego kroju, co z charakterystycznej dla panien młodych bieli? W tym sezonie następuje kolorystyczny zwrot w stronę innych jasnych barw, przede wszystkim błękitu.

Spowite błękitem suknie roztaczają wokół siebie aurę tajemniczości i romantyzmu. Pasują zarówno jasnym blondynkom, jak i brunetkom o kruczoczarnych włosach i perłowej karnacji.

2 – ekstrawaganckie dekolty

Mocnym akcentem w wielu kreacjach staje się dekolt. Tym razem nie będzie prosty, a przede wszystkim nie będzie symetryczny, bo pozwoli odsłonić wyłącznie jedno ramię, jednocześnie zasłaniając to drugie.

Asymetryczne dekolty rozpoczynają nową modę na designerskie i wymyślne suknie. Nie brakuje im polotu i drapieżności, których połączenie daje niesamowity efekt wizualny.

3 – garniturowe komplety

Choć suknie z salonu https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne robią wrażenie, nie każda kobieta musi o nich marzyć. Dobrą alternatywą dla pań lubujących się w wygodzie i prostym designie elementów typowych dla męskiej garderoby będą garniturowe komplety.

Zestawy prostych marynarek i spodni, wykonywanych z białych gatunkowych materiałów, zaskakują, ale w ten pozytywny sposób. Są wygodne, a jednocześnie nie brakuje im kobiecości.

4 – sukienki mini

A jeśli nie garnitur i nie zwykła kreacja dosięgająca samej ziemi, no to może coś krótkiego? Spódniczki w wersji mini wracają do łask. W tym sezonie zagoszczą nie tylko w typowo imprezowych sukniach, ale również i w kreacjach ślubnych.

Mówiąc o sukience mini, ma się na myśli naprawdę krótką sukienkę, kończącą się znacznie powyżej kolan. Tego typu krój bardzo dobrze prezentuje się na niższych pannach młodych, dla których klasyczne suknie mogą się okazać zbyt przytłaczające.

Post Author: admin