Czym jest program google partners?

Branża marketingowa działa na wielu polach aktywności reklamowej. Reklamy są obecne dzisiaj wszędzie, a coraz większą popularnością cieszą się te w internecie. Obecnie na rynku działa kilka kanałów, w których firmy mogą się reklamować, natomiast największą skutecznością wyróżniają się reklamy koncernu google.

Gdzie google umożliwia osadzanie reklam?

Wśród wszystkich możliwości, największą popularnością cieszą się reklamy bezpośrednio w wyszukiwarce google, ponadto mamy możliwość tworzenia reklam video, czy reklam zakupowych.

Kto może stworzyć reklamy google?

Kampanię marketingową może skonfigurować każdy, nie ma się natomiast pewności, że będzie ona zrobiona optymalnie. Cechami dobrej kampanii marketingowej jest wygenerowanie możliwie największego zysku sprzedażowego przy możliwie niskim wykorzystaniu budżetu, jaki mamy przeznaczony na kampanie. Warto skorzystać z usług agencji reklamowej, ponieważ zazwyczaj będzie się to wiązało z dużymi oszczędnościami w dłuższej perspektywie czasu.

Jak wybrać odpowiednią firmę do realizacji kampanii?

Najlepszym wyborem będą firmy posiadające certyfikat google partners. Tworzenie reklam nie jest skomplikowaną procedurą, ale wybierając certyfikowanego partnera, mamy pewność, że nasza reklama będzie przygotowana w sposób w pełni zgodny z wytycznymi operatora google.

Czy kampania tworzona przez partnera google jest droższa?

Certyfikowany partner google wcale nie musi być droższy od zwykłej agencji reklamowej, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu w zakresie tworzenia kampanii reklamowych, często sam proces w rozliczeniu godzinowym będzie krótszy, natomiast zyskujemy pewność w zakresie optymalnego wykorzystania budżetu kampanii, przez co w dłuższej perspektywie zawsze będzie się to wiązało z dużymi oszczędnościami.

Co musi zrobić firma, żeby dołączyć do programu google partners?

Podstawowym wymogiem w celu uzyskania przez partnera certyfikacji google, jest przejście ścieżki edukacyjnej. Każdy certyfikowany partner google, musi aktywnie uczestniczyć w społeczności, ciągle rozwijać się swoje umiejętności. Jest także pod ciągłą opieką operatora reklam, przez co mamy pewność, że kampania prowadzona przez firmę zrzeszoną w ramach partnerów google, będzie spełniała najnowsze standardy.

Post Author: admin