Dlaczego warto kupić Solidworks online?

Osoby, które zajmują się zawodowo projektowaniem 3D wiedzą, że odpowiedni program to już połowa sukcesu. Warto przy tym wspomnieć, że modelowanie 3D może być szybkie, dokładne, pod warunkiem, że dany projekt wykonujemy w dobrym programie CAD 3D. Obecnie na rynku najlepszym tego typu oprogramowaniem jest bez wątpienia Solidworks online. Korzysta z niego ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie.

Plusy projektowania za pomocą Solidworks online

Do największych zalet programu Solidworks można zaliczyć łatwą obsługę, liczne samouczki i instrukcje techniczne, które pozwalają na szybkie przyswojenie najważniejszych funkcji i komend oprogramowania. Intuicyjny interfejs i możliwość dostosowania programu do indywidualnych potrzeb użytkownika, co znacznie poprawia wydajność pracy. Kompatybilność z innymi programami typu CAD. Parametryczność, która pozwala na automatyczne wprowadzanie zmian na różnych etapach projektowania.

Do zalet Solidworks online można także zaliczyć wszechstronność tego oprogramowania. Dzięki licznym funkcjom oraz dodatkom ten program pozwala tworzyć projekty maszyn, plany różnych instalacji, ale również wzornictwo przemysłowe, czy też produkty konsumenckie.

Licencje Solidworks online

Wybierając oprogramowanie Solidworks, możemy wykupić jedną z dwóch rodzajów licencji. Oferowane typy licencji to: czasowa stanowiskowa (minimalny okres wykupienia 3 miesiące), wieczysta sieciowa. To, jaki rodzaj licencji wybierze klient, zależy od jego indywidualnych potrzeb. Solidworks cena licencji jest uwarunkowana jej wersją oraz ilością stanowisk do niej przypisanych.

W jakich branżach sprawdzi się oprogramowanie Solidworks?

Ze względu na to, że program ten jest uniwersalny, można go wykorzystać w niemal wszystkich sektorach przemysłu. Solidworks online pozwala na projektowanie prostych form, a także na tworzenie skomplikowanych modeli 3D. Dzięki niemu użytkownicy mogą wykonywać nawet bardzo duże złożenia, czyli duże projekty i to w trybie szczegółowym lub uproszczonym.

Program Solidworks to jedno z najlepszych rozwiązań pozwalających na łatwe, szybkie i dokładne projektowanie różnych produktów, obiektów powierzchniowych. W przypadku Solidworks cena jest zależna od tego, jaki wariant oprogramowania wybierzemy.

Post Author: admin