GW Computers

GW Instek, który od 1975 roku zajmuje się produkcją precyzyjnej aparatury pomiarowej, jest niekwestionowanym liderem branży na całym świecie. W Polsce wysokiej jakości produkty z Tajwanu rozpowszechnia Control Computers.

GW Instek zaczynał całkiem niepozornie. Firma odniosła jednak światowy sukces, a jej produkty cieszą się uznaniem w ponad 80 krajach na całym świecie.

Histroia GW Instek

Good Will Instrument powstał w połowie lat 70. ubiegłego wieku. Był pierwszym tajwańskim producentem profesjonalnej aparatury elektronicznej. Zaczynał od zasilaczy laboratoryjnych, jednak bardzo szybko produkcja skupiła się na precyzyjnych przyrządach pomiarowo-kontrolnych.

Zmiana branży okazała się trafnym posunięciem. Już w 1993 roku firma zdobyła certyfikat ISO 9002, a od roku 2000 jest obecna na tajwańskiej giełdzie.

Niezmiennie wysoka jakość oferowanych produktów zapewniła firmie uznanie wśród klientów. Współcześnie precyzyjne przyrządy GW instek znajdują się na wyposażeniu laboratoriów i pracowni elektronicznych na całym świecie. Polski dystrybutor GW Computers z Bielska Białej zapewnia szeroką dostępność urządzeń tajwańskiego lidera branży.

Urządzenia GW Instek

Renomowany producent z Tajwanu dostarcza wysokiej klasy precyzyjną aparaturę kontrolno pomiarową. W ofercie nie brakuje testerów akumulatorów i baterii, multimetrów cyfrowych i mierników cęgowych. Flagowymi produktami są jednak doskonałej jakości specjalistyczne przyrządy takie, jak:
– generatory funkcyjne,
– analizatory widma,
– oscyloskopy wielofunkcyjne.

Firma znana jest również z bardzo dobrych zasilaczy laboratoryjnych AC/DC.

Computer Controls

to firma z Bielska Białej, działająca w szwajcarskim holdingu Computer Controls AG, który od 25 lat dostarcza precyzyjną aparaturę pomiarową od liderów branży.

W stałej ofercie znajdują się flagowe przyrządy GW Computers zapewnia również dostępność towarów innych dostawców, szkolenia, a także wsparcie techniczne i porady on-line.

Podsumowanie

Tajwański producent specjalistycznych urządzeń pomiarowych, jakością oferowanej aparatury podbił większość światowych rynków.

Uznanym dystrybutorem GW Instek w Polsce jest firma Computer Controls.

Od lat dostarcza najwyższej klasy urządzenia pomiarowe najlepszych firm z całego świata, a profesjonalizm jej pracowników doceniły już tysiące zadowolonych klientów.

Post Author: admin