Nakładki na bramki sklepowe – tak zwiększysz widoczność swojego sklepu!

Trudno sobie obecnie wyobrazić większy sklep stacjonarny, który nie korzysta z technologii, jaką zapewniają sensomaty. To wyjątkowo skuteczna metoda ochrony przed kradzieżą, przyjazna dla budżetu marki, a dla klientów sklepu mało inwazyjna. Jednak nie wszyscy wykorzystują przy tym potencjał, jaki obecność bramek sklepowych niesie ze sobą dla reklamy. Czas to zmienić!

Bramka antykradzieżowa – ochrona i reklama w jednym

Typowa bramka antykradzieżowa to system składający się na ogół z dwóch kolumn zintegrowanych z elektronicznymi urządzeniami. Bramka działa na zasadzie wykrywania specjalnych etykiet lub elementów zabezpieczających, znajdujących się na towarach.

Gdy osoba przechodzi przez bramkę z etykietą, która nie została zdezaktywowana przy kasie, generowane przez bramkę pole elektromagnetyczne włącza alarm. Proste i skuteczne – ale czy wiesz, jak bardzo skuteczne także dla reklamy? W końcu każda bramka w sklepie to pionowa bardzo widoczna przestrzeń, która aż się prosi, by umieścić na niej przyciągające wzrok zdjęcia lub elementy graficzne.

Reklama na bramkach – przyciągnij uwagę z daleka!

Nakładki na bramki sklepowe to pomysłowa forma reklamy, z której obecnie korzystają zarówno wielkie sieci sklepów, jak i lokalni przedsiębiorcy, którzy pragną się wyróżnić. W przestrzeni sklepowej każdy element jest ważny – każdy musi zostać zaaranżowany tak, by jak najszybciej przekonać klientów do zakupu.

Ale magia nakładek na bramki polega na czymś nawet bardziej skutecznym. Umiejętnie zaprojektowane nakładki pokrywają całość kolumn bramki, dzięki czemu widoczne są już z daleka. To doskonały pomysł zwłaszcza w galeriach handlowych lub na ulicach dużych miast, gdzie konkuruje ze sobą wiele podobnych sklepów. Zajrzyj na naszego bloga, a dowiesz się więcej o tym, w jaki sposób sprawić, by to właśnie twój sklep był regularnie wybierany przez klientów!

Intrygujące nakładki na bramki – tylko w https://brooklyn.pl

Jako wieloletni producent wielu typów reklamy zewnętrznej zebraliśmy już sporo doświadczenia w tej dziedzinie. Wiemy, co się sprawdza, a co już niekoniecznie, obserwujemy także z uwagą zmieniające się trendy.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wykorzystać nakładki na bramki sklepowe lub inne formy reklamy w twojej firmie, jesteśmy tu, by ci pomóc! Skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej marce, a my przygotujemy dla ciebie zestaw najbardziej atrakcyjnych propozycji reklamowych. Klienci od razu będą wiedzieli, o kogo chodzi!

Post Author: admin