Polski prawnik we Włoszech – jak znaleźć?

Zawiłe przepisy prawa włoskiego są problematyczne dla Polaków mieszkających czy prowadzących działalność gospodarczą na terenie Włoch. Bardzo często niezbędna jest pomoc polskiego prawnika z językiem włoskim. Jak znaleźć dobrą kancelarię prawną we Włoszech?

Prawnik z językiem włoskim

Prawo włoskie jest równie zawiłe, co prawo polskie. Polacy mieszkający na terenie tego kraju bardzo często potrzebują porady prawnej. Polski adwokat we Włoszech pomaga nie tylko Polakom, ale także i Włochom, którzy borykają się z różnymi problemami z zakresu prawa karnego czy cywilnego.

Polski prawnik we Włoszech zna perfekcyjnie prawny język włoski. Zajmuje się sprawami z zakresu wielu dziedzin prawa. Szczególnie wiele spółek i firm korzysta z oferty polskiego prawnika w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Włoch.

Polski prawnik we Włoszech – jakimi sprawami się zajmuje?

Prawnik z językiem włoskim prowadzący kancelarię na terenie Włoch pomaga osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Każdy, kto ma problemy z prawem cywilnym, karnym, czy administracyjnym może skorzystać z oferty polskiego adwokata. Firmy polskie chcące wejść na rynek włoski mogą skorzystać z pomocy w interpretacji przepisów prawa włoskiego.

Z oferty prawnika często korzystają również turyści. Czasami podczas wyjazdu do Włoch zdarzają się nieprzewidziane wypadki, szczególnie na nartach czy na drodze. Z pomocą adwokata każdy może ubiegać się o odszkodowanie. Również można uzyskać pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami. Osoby będące w związku małżeńskim polsko-włoskim mogą liczyć na przeprowadzenie sprawy rozwodowej, spadkowej czy sprawy o ustalenie opieki nad potomstwem.

Polski adwokat we Włoszech – jak znaleźć kancelarię prawną?

We Włoszech przebywa wielu Polaków. Niektórzy z nich pracują tymczasowo, a inni osiedlają się na stałe. Wielu polskich prawników prowadzi na terenie tego kraju swoje kancelarie i świadczy usługi dla Polaków przebywających we Włoszech oraz dla Włochów.

Najlepiej poszukać polskiego adwokata we Włoszech z pomocą Internetu. Kancelarie działają na terenie całego kraju, dlatego najlepiej szukać prawnika w okolicy zamieszkania. Warto również przy okazji przeczytać opinie o kancelarii, aby upewnić się, że wybór jest właściwy.

Post Author: admin