Wersja demo programu księgowego

Jest to jak haczyk, na który łapią się ryby, ale w tym przypadku jest to haczyk bardzo pozytywny dla przedsiębiorcy, ponieważ łapiąc się na niego uzyskuje on super pomoc w prowadzeniu księgowości. Chodzi tu oczywiście o wersje demo poszczególnych programów biznesowych.
Wersje demo to wersje oprogramowania poznawcze, nie pełne, na ogół na okres 60 dni, ale wersje do pobrania bezpłatnie.

Poznać a potem zdecydować się

Biznesowe programy znacznie ułatwiają prowadzenie firm, jest ich kilka i wszystkie powodują, że przedsiębiorca przestaje tonąć w stosie papierów.Korzystając z odpowiednich oprogramowań ma się porządek i ład. Jednym z bardzo znanych programów biznesowych, ciągle uaktualnianym, jest program symfonia. W internecie jest do pobrania symfonia demo, jest to wersja znacznie uboższa, ale już według tego demo można poznać zalety oprogramowania. Dodatkowo pobrać można także wersję symfonia kadry i płace demo. Programy pozwalają na prowadzenie księgowości i spraw pracowniczych w mniejszych firmach.

Co po 60 dniach?

Na ogół wersje demo to czas użytkowania przez 60 dni. Już przez te dwa miesiące można bardzo dobrze zaznajomić się z programem symfonia. Zarówno symfonia demo, jak i symfonia kadry i płace demo potrafią mile zaskoczyć i przyzwyczaić do symfonii w księgowości. Pełna wersja oprogramowania już tylko mile zaskoczy użytkowników, którzy po korzystaniu z wersji demo zdecydują się na zakup licencjonowanego i pełnego programu.

Jakie są wersje demo programu symfonia?

Wersji demo symfonii jest kilka, nikomu bowiem nie jest potrzebne coś z czego korzystać nie będzie. Dlatego firmy, które pozwalają na pobranie wersji demo mają symfonię rozdzieloną na:księgowość, handel, kadry i płace, fakturowanie, środki trwałe, e – dokumenty, analizy finansowe czy e -deklaracje. Zawsze można pobrać bezpłatnie odpowiadającą naszym potrzebom wersję.

Wymagania techniczne

Wymagania techniczne do pobrania wersji demo programu symfonia są standardowe;
– oprogramowanie Windows,
– procesor 1 GHz,
– 2 GB Ram,
– 6 GB miejsca na dysku,
– NET Framework 4.6.2
– połączenie internetowe
– monitor o rozdzielczości min. 1024 x 768.

Korzystanie z Symfonii to same korzyści biznesowe

Symfonia to ład i porządek w księgowości ale i także:
– bezpieczeństwo prawne wynikające z pracy przy pomocy certyfikowanego i licencjonowanego oprogramowania,
– bezpieczeństwo w przechowywaniu danych i wiele innych korzyści.

Post Author: admin