Zabiegi Jet Peel Pro

Warto wiedzieć o tym, że przy pomocy urządzenia kosmetycznego JetPeel Pro rocznie wykonuje się ponad milion zabiegów w ponad 40 krajach świata

Jet Peel Pro – co warto wiedzieć?

Mało kto wie o tym, że JetPeel Pro to poszerzona wersja dobrze znanego aparatu JeetPeel. Został on stworzony przez izraelskie przedsiębiorstwo TayTech. Warto wiedzieć, że oprócz hydrodermabrazji bardzo popularne są obecnie zabiegi typu skin car.

Okazuje się, że JetPeel Pro to urządzenie kosmetyczne, które jest odpowiedzią na bieżące trendy oraz zapotrzebowanie na uzyskiwanie jak najlepszych efektów przy zastosowaniu jak najmniej inwazyjnych procedur. W Polsce pojawia się coraz więcej gabinetów oferujących zabiegi opierające się o metodę JetPeel Pro.

Medycyna estetyczna – o czym trzeba wiedzieć?

Warto wiedzieć o tym, że JetPeel Pro cechuje się bezdotykowym działaniem. W czasie hydrodermabrazji oraz mezoterapii bezigłowej aplikatory stykają się z powierzchnią skóry. Natomiast JetPeel Pro wtłacza preparaty bezdotykowo. Wszystko dzięki rozpędzeniu cząsteczek do prędkości nawet około 720 km/g.

Warto wiedzieć, że JetPeel Pro cechuje się głębokim działaniem w skórze właściwej. W praktyce jest także, że hydrodermabrazja, a także mezoterapia bezigłowa działa do głębokości naskórka 0,2 mm. W przypadku JetPeel Pro można dotrzeć znacznie głębiej, gdyż nawet do skóry właściwej. Mowa tutaj o głębokości 0,5 – 1,5 mm.

Skuteczny zabieg – co trzeba wiedzieć o Jet Peel Pro?

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że kompleksowa odnowa skóry przy pomocy 4-etapowego zabiegu jest coraz powszechniejsza. Łączy ona detoksykację, głęboką infuzję oraz eksfoliację.

Bardzo ceniony jest obecnie ciśnieniowy masaż relaksacyjny z zastosowaniem detoksykującej wody. Dzięki niemu możliwe jest stymulowanie krążenia krwi oraz limfy. W ten sposób eliminuje się toksyny. Do tego możliwa jest redukcja obrzęków. Bardzo ważna jest również eksfoliacja. Coraz częściej wykonuje się delikatne usunięcie martwego naskórka. Taki zabieg nie jest drogi.

Post Author: admin