Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub dopiero założyłeś swój pierwszy biznes i poszukujesz opakowań, dzięki którym bezpiecznie i tanio przewieziesz i przechowasz swoje produkty – zapoznaj się z naszą ofertą! Produkujemy niemal każdy rodzaj opakowania: pojemniki plastikowe przemysłowe, skrzynio palety, opakowania IBC. Są one dedykowane do każdej branży i niemal każdego rodzaju produktu.
Kilka słów o produkcji opakowań tworzywowych
Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych jest odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentów, którzy chcą mieć dostęp do wielu rodzajów towarów bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę. Rozwijający się konsumpcjonizm sprawił, że odbiorca końcowy oczekuje produktu idealnie zgodnego ze swoimi wymaganiami i dostępnego od ręki.Aby sprostać tym oczekiwaniom, sklepy muszą przechowywać wiele rodzajów różnych produktów, a z uwagi na ograniczone miejsce magazynowe warto zadbać o pojemniki, skrzynie czy inne opakowania, które będą ergonomiczne i łatwe w transporcie. Produkcja opakowań plastikowych zapewnia taki rodzaj asortymentu jak: opakowania typu KLT, trwałe opakowania sztaplowane, pojemniki typu Euro, pojemniki składane, sztaplowalne, skrzyniopalety.
W jakich branżach znajdują zastosowanie opakowania tworzywowe?
Pojemniki plastikowe przemysłowe znajdują zastosowanie w wielu obszarach gospodarki: przemyśle motoryzacyjnym (przewóz i przechowywanie części czy kosmetyków samochodowych), przemyśle rolno-spożywczym (transport i składowanie mięsa, mleka, owoców, warzyw i innych produktów spożywczych) czy w przemyśle kosmetycznym.Każda z tych gałęzi przemysłu korzysta z indywidualnie dopasowanych opakowań. Należy tutaj również podkreślić fakt, że Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych podlega restrykcyjnym przepisom, zwłaszcza jeśli mowa o kontakcie z żywnością. Zamawiając pojemniki plastikowe przemysłowe możesz mieć pewność, że posiadają one stosowne certyfikaty, a każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany przez technologów i kontrolerów jakości.Produkcja opakowań plastikowych to nie tylko synonim łatwego transportu i bezpiecznego przechowywania, ale również większej ergonomii i optymalizowania kosztów na poszczególnym etapie łańcucha dostaw.