Kubki plastikowe – bezpieczna alternatywa podczas przyjęć i wyjazdów

Wszelkiego typu naczynia jednorazowe zdominowały przyjęcia na świeżym powietrzu, urodziny i bale przebierańców dla dzieci. Talerze i kubki plastikowe gwarantują fantastyczną imprezę, bez obawy o stłuczenie cennej dla gospodarza zastawy. Kubek z pokrywką podniesie również poziom bezpieczeństwa dla dzieci, ponieważ zminimalizuje możliwość poparzenia gorącym napojem.

Impreza bez szkła?

Wszędzie tam, gdzie przebywają dzieci powinno się wystrzegać, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, szklanej zastawy. Nikt nie wymaga, że na weselu królować będą kubeczki plastikowe, ale urządzając urodziny swojego dziecka, lub niezobowiązującego grilla dla znajomych, warto rozważyć zastosowanie kubków plastikowych. Bale organizowane w żłobkach i przedszkolach to okazje, w którzy rezygnacja z tradycyjnej zastawy winna być wręcz obligatoryjna. Dzieci szalejące wśród szklanek czy talerzy to prosta droga do tragedii. Rodzice maluchów z pewnością docenią taki ukłon w stronę bezpieczeństwa ich dzieci, a kubki plastikowe w kolorowe wzory uatrakcyjnią wydarzenie w oczach uczestników.

Biwakowa alternatywa dla metalowych naczyń.

Planując wypoczynek na łonie natury, warto rozważyć rezygnację z metalowych naczyń, które trudno odpowiednio domyć w polowych warunkach, na rzecz ich wielorazowych odpowiedników. Kubeczki plastikowe pomogą uniknąć przykrych niespodzianek spowodowanych piciem z niedomytych naczyń. Ponadto, papierowy czy plastikowy kubek z pokrywką uchroni znajdujący się w nich płyn przed plagą nieprzyjemnych insektów wdzierających się do środka.

Wygląd ma znaczenie

Aktualnie, wszystkie naczynia wielorazowe dostępne są w wielu rozmaitych kolorach i wzorach. Można wybrać zarówno kubki białe czy przeźroczyste jak i takie z motywami zwierząt, kwiatów i bajkowych postaci. Ponadto, na rynku istnieje wiele rodzajów kubków plastików, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane wielokrotnie, a nawet myte w zmywarce, co jest milowym krokiem w stronę ekologii. Coraz częściej można również znaleźć kubki personalizowane – z imieniem, a nawet zdjęciem. To wspaniały sposób na podkreślenie wyjątkowości wydarzenia.

Nie ma rzeczy niezastąpionych. Organizując przyjęcie warto rozważyć wybór naczyń wielorazowych kosztem szklanych. Dzięki wybraniu takiego rozwiązania sprzątanie po gościach ograniczy się do wrzucenia wszystkiego do kosza na śmieci. Co sprawi, że imprezy staną się przyjemnością, a nie przykrą koniecznością.

Post Author: admin