Bezpieczna praca się opłaca!

Marzy Ci się podwyższenie swoich kwalifikacji i zdobycie awansu na nowe, lepsze stanowisko? Często w takich przypadkach musisz przebrnąć przez masę kursów i szkoleń urozmaicających Twoje życie zawodowe. Z nami jedno jest na pewno prostsze- umożliwiamy wykonanie szkolenia, jakim jest kurs BHP online. Przekonaj się co znaczy odpowiednie przygotowanie do pracy i jakie może przynieść Ci korzyści już dziś!

Bezpieczeństwo przez internet

W biegnącym świecie, który każdego dnia zarzuca nas nowymi obowiązkami ważne jest, aby znaleźć chwilę na własny rozwój. Realizowanie kolejnych wyzwań życia doczesnego nierzadko jest naprawdę trudne, jednak na zdobycie wiedzy z zakresy bezpieczeństwa i higieny pracy mamy własną alternatywę. Kurs bhp online cieszy się dużym gronem zainteresowanych osób dzięki swojej dostępności i łatwości realizacji. Przeważnie szkolenie BHP dzieli się na dwie kategorie: bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwa pożarowego. W obu przypadkach możliwe jest ukończenie kursu nawet tego samego dnia, co jego rozpoczęcie, chodź zdarzają się przypadki, w których potrzeba więcej czasu i zaangażowania.

Ile jest ważne szkolenie BHP?

Często po ukończeniu kursu wielu ludzi zadanie sobie pytanie jak długo potrwa ważność tego, czego się właśnie nauczyli i kiedy kolejny raz będzie konieczność powtarzania kursu bhp online. Śpieszymy z odpowiedzią. Według wcześniejszych ustaw, pracownicy administracyjno- biurowi powinni wykonywać okresowe szkolenie BHP co 6 lat. Obecnie jednak jest to zmienione, bowiem ta grupa ludzi nie musi wykonywać takiego szkolenia wcale. W grupie ludzi pracujących na stanowiskach, w których istnieje wysoki stopień ryzyka zawodowego powinno się je wykonywać co 5 lat. Dla pozostałych grup ludzi okres czasu wygląda podobnie. Wyjątek stanowią osoby zatrudnione na bardzo niebezpiecznych stanowiskach, którzy szkolenie bezpieczeństwa i higieny pracy powinni przechodzić raz na rok. Dla tych osób kurs bhp online jest dużym zaoszczędzeniem czasu i pieniędzy.

Ochroń się już dziś!

Jeśli właśnie stoisz przed decyzją zapisania się na szkolenie dające Ci możliwość poznania ochrony i higieny pracy to koniecznie wybierz nasz kurs BHP online. W tym przypadku nie musisz obawiać się ile ważne jest szkolenie BHP online, bowiem czas jest identyczny jak w przypadku nauczania stacjonarnego. Czekamy na Ciebie już dziś!

Post Author: admin