BHP kurs online

Obecnie osoby odpowiedzialne za BHP są potrzebne wszędzie – w zakładach pracy, w miejscach usług publicznych, na wydarzeniach kulturowych. Również sami pracownicy mają obowiązek raz na jakiś czas przejść takie szkolenie. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się szkolenia bhp online. Dlaczego? Czy warto się na nie zapisać? Co cię na nich czeka? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

1. BHP kurs online

BHP kurs online to szkolenie skierowanie zarówno do pracowników, jak i samych pracodawców. Mimo, iż przeprowadzane jest drogą elektroniczną (online) jego wartość oceniana jest na takim samym poziomie jak kursów przeprowadzanych za pomocą zajęć na żywo. Każdy z tych kursów może kończyć się również egzaminem, czego konsekwencją jest otrzymany certyfikat o odbyciu takiego szkolenia.

2. Jak wygląda taki kurs?

Kurs BHP online jak sama nazwa wskazuje odbywa się za pomocą komputera. O tej samej godzinie w wyznaczonym terminie grupa łączy się online z instruktorem, który prowadzi zajęcia. Dzięki najnowszej technologii możliwe jest również zadawanie pytań oraz na bieżąco sprawdzanie wiedzy kursantów, którzy biorą udział w takim przedsięwzięciu. Na szkoleniu omawiane są wszystkie istotnie zagadnienia związane z BHP oraz przypadki, kiedy to pracodawcy lub sami pracownicy nie przestrzegają przepisów.

3. Koszt szkolenia

Szkolenie BHP online może odbywać się w konkretnych grupach, w różnej tematyce oraz na różnym poziomie. Od wybranego modułu zależy ich cena. Kurs BHP online to wydatek rzędu od około 100 do 300 zł. (wszystko zależy od poziomu, rodzaju szkolenia). Jak wynika z powyższego jest to dużo niższa cena od kursów, które odbywają się na żywo, gdyż zmniejsza to koszty wynajęcia sal czy innych miejsc, w których powinny być one przeprowadzone. Osoby, które z powodzeniem ukończyły taki kurs i zajmują się na co dzień praktyką związaną z danym szkoleniem, bezapelacyjnie twierdzą, iż jest to godna inwestycja w rozwój samego siebie. Na zakończenie otrzymują certyfikat, który uprawnia do wykorzystywania go w swoim miejscu pracy.

Czy warto wziąć udział w takim przedsięwzięciu? Zdecydowanie tak. Szkolenia BHP online to nowoczesna forma zdobywania wiedzy w doskonałych warunkach (w zaciszu swojego domu) o dogodnej porze oraz o bardzo atrakcyjnych cenach.

Post Author: admin