Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne coraz rzadziej kojarzą się ze wspólnym wyjściem pracowników do pubu. Pracodawcy wolą stawiać na aktywny rodzaj integrowania się. Oczywiście, od pewnego czasu, stały się one niejako obowiązkowym wydarzeniem w planie rocznym firmy. Celem takich imprez jest przede wszystkim poprawa kontaktu między współpracownikami, rozładowanie napięcia i wzmacnianie identyfikacji z firmą.

Rybnik imprezy firmowe

W obecnych czasach wielu pracodawców wybiera aktywną formę integracji, angażując pracowników w różne rywalizacje sportowe czy kreatywne zajęcia wymagające współpracy zespołu. W przeciwieństwie do lat ubiegłych więcej jest wyjazdów sportowo-ekstremalnym wykorzystujących takie formy aktywności paintball imprezy, off-road, bungee jumping czy lot balonem. ASG Rybnik to również świetna zabawa, która ma na celu zintegrowanie całej grupy oraz wymagana współpracy na polu walki. Dla wielu pracowników paintball imprezy to wspomnienie również lat młodzieńczych, gdy biegało się z pistoletem i strzelało gdzie popadnie. W mieście rybnik imprezy firmowe można organizować też w klubach czy pubach, jeśli pracodawca nie dysponuje odpowiednim budżetem. Jak wiadomo każde spotkanie integracyjne sponsorowane przez firmę to nie mały koszt, w szczególności jeśli jest to duży zakład pracy lub jeśli wybieraną atrakcją są właśnie takie jak wyżej wymienione czy podobne. Każde spotkanie to nie tylko lepsze poznanie współpracowników, ale także dobra zabawa z zastrzykiem energii i emocji.

ASG Rybnik

W Rybniku organizowane są również spotkania firmowe gdzie można spróbować swoich sił w potyczkach airsoftowych. ASG to repliki prawdziwych pistoletów czy karabinów maszynowych wykonane w skali 1:1. Ich podstawową amunicją są plastikowe kulki o średnicy sześciu i ośmiu milimetrów. Oczywiście zgodnie z polskim prawem Air Soft Gun traktowane są jak zabawki, gdyż mają za mała energię pocisku. Jest to alternatywa dla każdej paintball imprezy. W przeciwieństwie do paintballu kulki nie są napełnione farbą, dlatego też jest to tańsza alternatywa, zresztą bardzo chętnie wykorzystywana podczas spotkań integracyjnych wielu zakładów pracy. Z pewnością taka rozgrywka dostarczy każdemu pracownikowi wielu emocji, świetnej zabawy, a jednocześnie będzie wymagająca ze względu na współpracę między pracownikami.

Post Author: admin