Polski prawnik we Włoszech

Wraz z zespołem, polski adwokat we Włoszech oferuje szeroki wachlarz usług prawniczych dla polskich firm i klientów indywidualnych. Ścisła współpraca z włoskimi adwokatami, a także z księgowymi, która opiera się na projektach prawnych we Włoszech gwarantuje, że studium każdych spraw jest przeprowadzone rzetelnie i szczegółowo, co daje możliwość zrozumienia kluczowych aspektów dla polskiego klienta we Włoszech.

Polski prawnik we Włoszech

Dzięki świetnej znajomości włoskiego i włoskiego prawa, Polski adwokat we Włoszech gwarantuje pełną pomoc prawną dla polskich klientów. Jest w stanie wspierać klienta na każdym etapie postępowania sądowego, a także zapewnia pomoc przy międzynarodowych transakcjach. Prawnicy posiadają niezbędne uprawnienia służące do reprezentowania polskich klientów w sądach każdej instancji.

Usługi, które wykonuje polski prawnik we Włoszech

Usługi prowadzone przez polskiego prawnika we Włoszech biorą się z realnej i bezpośredniej współpracy różnych kancelarii dla polskich firm. Najważniejszym celem jest zapewnienie szybkiej i specjalistycznej pomocy prawnej z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego oraz transportu i logistyki. Trudno jest zrozumieć język prawny i dlatego z pomocą rusza polski adwokat we Włoszech. Dla klientów przedstawiane są przepisy oraz regulacje w zrozumiałym języku. Firma zajmuje się odszkodowaniami za wypadki przy pracy, za czyny niedozwolone oraz za niewykonywanie umów czy spory z ubezpieczycielem. Warto dodać tutaj także prawo podatkowe, czyli sporządzanie odwołania od kart stosowanych przez agencje podatkowe oraz przez urzędy celne we Włoszech. Oferuje również reprezentowanie przed komisjami skarbowymi.

Windykacja należności oraz fundusze europejskie

Polski prawnik we Włoszech oferuje również reprezentacje i pomoc prawną w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych w zakresie dochodzenia wierzytelności od dłużników oraz wyjawienie majątku danego dłużnika. Kancelaria doradza także w funduszach europejskich oraz w dofinansowaniach dla firm. Pomaga przy zgłoszeniach do konkursów oraz przy robieniu raportów do wydatków i ich certyfikacji.

Post Author: admin