Specjalista w cenie

Wiele firm szkoleniowych oferuje na terenie Warszawy kursy i szkolenia w zakresie uprawnień elektrycznych, energetycznych i gazowych. Są to tzw. uprawnienia G1, G2 i G3. Oprócz firm komercyjnych jest też SEP Warszawski, który cieszy się dużą renomą wśród instalatorów. Ze szkoleniami elektrycznymi Warszawa nie ma problemu, podobnie z uprawnieniami gazowymi Warszawa daje sobie radę.

Szkolenia elektryczne Warszawa

Wśród szkoleń w zakresie eksploatacji i dozoru sieci, urządzeń i instalacji dużym zainteresowaniem w naszej stolicy cieszą się szkolenia z grupy 1, czyli elektryczne. Niektóre firmy oferują specjalnie zorganizowane spotkania szkoleniowe dla grup studentów, uczniów i pracowników. Można znaleźć nawet szkolenia jednodniowe. Często do szkolenia tego jest też dołączony kurs przygotowawczy do egzaminu G2 (uprawnienia energetyczne). Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia elektryczne warszawa ma na dobrym poziomie.

Uprawnienia gazowe Warszawa

Natomiast szkolenia na uprawnienia gazowe (G3) dotyczą tych, którzy chcą się zajmować eksploatacją, dozorem, bądź pomiarami na instalacji gazowej przesyłającej, wytwarzającej oraz magazynującej. Również i te szkolenia mają wielu chętnych. Niektóre firmy organizują szkolenia energetyczne w Warszawie nie tylko w swojej siedzibie, ale także na życzenie klienta we wskazanym przez niego miejscu. Uprawnienia gazowe Warszawa może uzyskać bardzo szybko. Są one ważne na okres pięciu lat.

SEP Warszawa

Warszawski oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich im. Kazimierza Szpotańskiego oferuje kursy przygotowawcze do egzaminu potwierdzającego uprawnienia do eksploatacji oraz dozoru sieci, urządzeń oraz instalacji nie tylko elektrycznej (G1), ale także dwóch pozostałych: energetycznej i gazowej (G2 i G3). Po ukończeniu szkolenia SEP Warszawa należy przystąpić do egzaminu. Może on zostać zorganizowany przez Warszawski SEP także dla specjalnej grupy w innym miejscu.

Terminy egzaminów

Nie jest łatwo zapisać się na egzamin, bo chętnych jest bardzo dużo. Dlatego niektóre firmy i instytucje organizujące szkolenia i egzaminy proszą zapisanych o zgłaszanie ewentualnego wycofania się z egzaminu najpóźniej na trzy dni przed jego datą. W wypadku niepojawienia się na egzaminie lub szkoleniu bez wcześniejszego zgłoszenia tej sytuacji może grozić brak możliwości ponownego zapisu.

Post Author: admin