Sage Symfonia – niezawodne narzędzia pozwalające sprawnie zarządzać firmą

Zarządzanie firmą w dzisiejszych czasach staje się znacznie prostsze dzięki zaawansowanym rozwiązaniom programistycznym. W wyborze konkretnego rozwiązania często kluczowe staje się doświadczenie danej firmy. Tworząc software dla dziesiątek czy setek klientów zyskuje się wiedzę i doświadczenie o oczekiwaniach i potrzebach mnóstwa klientów. To pozwala na tworzenie produktów dopracowanych pod każdym względem. Ponadto, nie bez znaczenia jest możliwość indywidualizacji danego produktu. To klient decyduje jakie opcje i możliwości powinny zawierać się w jego oprogramowaniu.

Firma Sage

Jej historia sięga roku 1981. Jednym z jej popisowych numerów jest oprogramowanie Sage Symfonia, które jest rozwijane już od 20 lat. Tak długi okres czasu pozwolił na zdobycie wiedzy i doświadczenia decydującego o przewadze rozwiązań firmy Sage. Oprogramowanie oferowane na polskim rynku jest tworzone z uwzględnieniem najnowszych wymagań prawnych. Oznacza to, że jesteśmy zawsze na czasie, a zarządzanie naszą firmą skuteczne i bezpieczne. Wiedza opierająca się na 20 latach pracy nad rozwojem programu Symfonia Sage pozwoliła stworzyć software zawierający kilka modułów w zależności od obszaru, którym chcemy zarządzać. Ponadto, program Symfonia jest tworzony z myślą o wielkości firmy. Dlatego wybierając konkretne rozwiązanie decydujemy czy chcemy zarządzać firmą małą, średnią czy dużą.

Program Symfonia

Małe i średnie firmy mają do dyspozycji program sage symfonia ERP. System ERP, to inaczej Enterprise Resource Planning, czyli system do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Rozwiązanie firmy Sage jest kompleksowym programem pozwalającym łatwo rozwiązywać wiele typowych problemów. Dla firm o tej wielkości istnieją również rozwiązania do zarządzania produkcją i handlem. Kadry i płace oraz finanse i księgowość to również obszary dla których firma Sage posiada dedykowane produkty. Średnie i duże firmy mogą natomiast wykorzystać system Sage X3. Pozwala on łatwo zarządzać łańcuchem dostaw, produkcją i finansami. Symfonia Sage to wiele różnych produktów, które dodatkowo można modyfikować w oparciu o indywidualne potrzeby danego przedsiębiorstwa. Ponadto, program Symfonia wyróżnia przyjazny i intuicyjny interfejs, który ułatwia wdrożenie pracowników do pracy z tym systemem. Bogactwo tego rozwiązania pozwala na rezygnację z używania wielu innych programów innych firm i skupieniu się na zastosowaniu wielomodułowych produktów jednego dostawcy.

Post Author: admin