Kieszonki samoprzylepne. Niedrogie i często potrzebne

Kieszenie foliowe samoprzylepne znane są już od lat. Wiele osób jednak ich nie używa, uznając, że ich zakup to zbędny wydatek. To bardzo duży błąd. Kieszenie foliowe samoprzylepne nie kosztują bowiem wiele. Ich zakup nie wiąże się z wydatkiem większym niż kilkanaście złotych. Za ta sumę można kupić już ich znaczną ilość. Takie kieszonki samoprzylepne przydadzą się do wysyłki paczek czy listów, ale też i w domu. Warto więc je kupić i z nich korzystać.

Gdzie kupić kieszonki samoprzylepne?

Kangurki, bo tak potocznie mówi cię na kieszenie samoprzylepne, do kupienia są w sklepach z artykułami biurowymi. Sprzedają je także firmy kurierskie, gdzie korzysta się z nich na bieżąco, tam jednak z reguły cena zakupu jest wyższa. Trzeba jednak dodać, że dla klientów korzystających z usług danej firmy, kieszenie samoprzylepne najczęściej jednak są za damo. Warto kupić ich nawet większą ilość, nie można jednak zapominać, że klej ma określoną trwałość. Kieszenie samoprzylepne, które będą leżeć w szufladzie wiele miesięcy, mogą już nie być do użytku, warstwa klejąca bowiem będzie na tyle kiepska, że przyklejenie kieszonki stanie się niemożliwe.

Wysyłka paczek i listów

Kieszonki samoprzylepne świetnie sprawdzają się przy wysyłce paczek i listów. Etykietę adresową – na przykład wydrukowaną – wystarczy do takiej kieszonki włożyć, kieszonkę zaś zamknąć, a całość przykleić do paczki czy nadawanego listu. Oczywiście paczka lub list muszą być większe od kieszonki, zawsze więc warto kupować kieszonki o dopasowanej wielkości. Występują w różnych rozmiarach, więc nie jest to większym problemem. W większe kieszonki można włożyć pod spód także dokumenty czy faktury, które powinien otrzymać adresat. Sięgnie po nie z łatwością i nie będzie musiał – na przykład – szukać ich w paczce. Taka opcja przydaje się także wtedy, gdy dokumenty są do podpisania i zwrotu. Adresat może podpisać je błyskawicznie i oddać kurierowi, który przywiózł paczkę lub list.

Kieszonki przydają się także w domu

Kieszonki samoprzylepne bez wątpienia przydadzą się również w domu. Są idealne na przykład do naklejania na teczki z dokumentami lub segregatory. W środek kieszonki można włożyć kartkę co w danym segregatorze jest, w razie konieczności zaś ją wymienić.

Post Author: admin