Na jakie okazje mogą się przydać sublimacje na koszulkach?

Druk sublimacyjny na tkaninach pojawia się bardzo często na odzieży sprzedawanej w sklepach. nic dziwnego to metoda trwała, dająca świetne efekty wizualne. Niewiele jednak osób wie, że drukowanie sublimacyjne można także zlecić samodzielne. Na jakie okazje warto?

Urodziny

Dzięki drukowaniu sublimacyjnemu na koszulkach można stworzyć wyjątkowy prezent urodzinowy. Wystarczy wybrać kolor koszulki oraz zastanowić się jaki wzór czy napis będzie idealnie pasował do solenizanta. Zresztą to nie tylko piękny prezent powstały z myślą o konkretnej osobie, ale także coś wyjątkowo użytecznego -koszulka z pewnością będzie noszona. To jednak nie tak, że druk sublimacyjny musi się pojawić wyłącznie na koszulkach- być może jubilat marzy o pięknej torbie na zakupy? Lub wykańcza mieszkanie i potrzebuje pościeli, poszewek na poduszki? W każdym z tych przypadków zastosowanie znajdzie Druk sublimacyjny na tkaninach.

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Sublimacja na koszulkach z napisem „wieczór kawalerski/panieński” jest doskonałym pomyłem, ponieważ koszulka pozostanie na lata jako pamiątka po tym jakże wyjątkowym wydarzeniu. Pomaga to także w identyfikacji osób, które biorą udział w wydarzeniu, co bywa pomocne dla obsługi lokali, zwłaszcza jeśli obsługują kilka imprez jednocześnie. To także rozwiązanie problemu z serii „jak się ubieramy?”, szczególnie dla pań, bo odpowiedź jest jasna i nie ma tu wielu dodatkowych ustaleń.

Imprezy firmowe

Sublimacja na koszulkach lub bluzach to świetny pomysł jako prezent firmowy na imprezę pracowniczą. Coraz więcej korporacji decyduje się na takowe gadżety jako prezent dla pracowników i nic dziwnego – dobre jakościowo ubranie, na którym logo firmowe nie jest nadmiernie ostentacyjne, będzie chętnie używane przez pracowników poza firmą, a tym samy będzie ją reklamować, zarówno wśród potencjalnych klientów, jak i specjalistów chętnych do zmiany pracy. Warto wybrać druk sublimacyjny na tkaninach w tym przypadku, ponieważ daje on zdecydowanie lepsze efekty niż inne metody – kolory są żywsze, a sam nadruk trwalszy, jednocześnie nie winduje nadmiernie ceny w górę.

Post Author: admin