Rodzaje notesów oraz ich ceny

Dzisiejsze czasy charakteryzuje duży postęp technologiczny. Wiele osób decyduje się na notowanie, rysowanie czy pracę przy pomocy telefonów, tabletów i komputerów. Jednak nadal jest wiele osób, które wolą nabyć tradycyjne notatniki. Są to często pracownicy biur lub kancelarii prawniczych. Z tego tekstu dowiesz się, jakie są zalety notesów oraz poznasz ich dwa rodzaje.

Czym są notesy klejone?

Notesy klejone, które są najczęściej sprzedawane w rozmiarze A4 charakteryzują się sklejeniem wzdłuż krótszej lub dłuższej krawędzi – można wybrać. Jeśli chodzi o rozmiar to również można zamówić taki, jaki nas interesuje w danej sytuacji. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Notesy klejone cechuje brak okładki oraz możliwość wybrania koloru kleju. Może to być: różowy, niebieski, zielony, beżowy, fioletowy oraz wiele innych. Większość firm chce, aby klient miał jak największy wybór.

Czym są notesy spiralowane?

Natomiast jeśli chodzi o notesy spiralowe to są one najczęściej używane jako reklamy, ponieważ wyglądają niezwykle profesjonalnie. Notesy spiralowane od klejonych różnią się tym, że ich kartki są połączone za pomocą spirali, których kolor klient również może wybrać samodzielnie. Ten rodzaj notesu jest zazwyczaj sprzedawany w formacie A6, ale pamiętajmy, że dla klienta indywidualnego da się tą ofertę znacznie rozszerzyć. Notesy na spirali mogą mieć jednostronne lub dwustronne okładki – błyszczące albo matowe. W dzisiejszych czasach na rynku jest bardzo dużo firm zajmujących się produkcją notesów, dlatego jeżeli chcemy wykonać duże, indywidualne zamówienie warto dowiedzieć się, jakie oferty mają różne firmy i wybrać najlepszą dla nas. To samo dotyczy klientów, którzy chcą nabyć tylko jeden lub kilka notesów – warto rozejrzeć się w paru sklepach internetowych i stacjonarnych.

Od czego zależą ceny notesów?

Ceny notesów, tak jak wszystkich innych produktów zależą od wielu czynników. Jeśli chodzi konkretnie o te produkt to trzeba brać pod uwagę:

1. liczbę stron,

2. rodzaj druku, notatnika, okładki i kleju,

3. wielkość zamówienia.

Warto korzystać z usług sprawdzonych producentów, którzy cieszą się pozytywną opinią wśród swoich konsumentów. Wiele firm, które działają na rynku nie są wartymi uwagi.

Post Author: admin