Rożne warianty skrzyniopalet plastikowych. Co oferują producenci?

Skrzyniopalety plastikowe są uniwersalnymi pojemnikami używanymi w procesach technologicznych, magazynowaniu oraz w transporcie w branży spożywczej oraz w innych dziedzinach przemysłu. Jakie rodzaje skrzyniopalet oferują ich producenci?

Skrzyniopaleta dopasowana do każdego towaru

W użyciu znajdują różne skrzyniopalety plastikowe, które można dopasować indywidualnie do przechowywanych towarów. Producent skrzyniopalet oferuje jednak nie tylko modele podstawowe, ale także takie, które posiadają dodatkowe funkcjonalności.

Najczęściej skrzyniopaleta plastikowa służy do przechowywania owoców i warzyw. Stosuje się wtedy modele z wentylacją. Swoje skrzyniopalety plastikowe producent może zaoferować również z pełnymi ścianami i dnem – sprawdzają się najlepiej do przechowywania płynnych, półpłynnych towarów.

Skrzyniopalety z plastiku są wytrzymałymi, trwałymi pojemnikami, które przystosowane są do ciężkich przedmiotów. Skrzyniopaleta plastikowa może być także sztaplowana – można umieszczać pojemniki na sobie. Sprawdza się we wnętrzach i na zewnątrz – jest odporna na warunki atmosferyczne. Także nie sprawia problemów utrzymaniu w czystości – można ją myć.

Dodatkowe funkcjonalności skrzyniopalet plastikowych

Dobry producent skrzyniopalet może zaoferować klientom dodatkowe funkcjonalności swoich pojemników.

Aby zabezpieczyć znajdujące się w skrzyniopalecie towary, można wybrać model z pokrywą. Stosowane są zamknięcia na kłódkę dla większego bezpieczeństwa. Także skrzyniopalety plastikowe producent może wyposażyć w opuszczane klapy boczne dla łatwiejszego rozładunku. Dostępne są także pojemniki na płozach i na kółkach usprawniające transport. W sprzedaży znajdują się też niskie skrzyniopalety, które przeznaczone są do towarów podatnych na uszkodzenie. Skrzyniopalety mogą posiadać atesty PZH do przechowywania żywności.

Skrzyniopalety plastikowe można zamawiać też w internecie

Aktualnie producent skrzyniopalet plastikowych może zaoferować swój asortyment także przez internet. Na stronach internetowych wytwórców tego typu pojemników można zapoznać się z ich asortymentem i od razu złożyć zamówienie.

Zatem dzięki szerokiej gamie różnych skrzyniopalet plastikowych do wyboru można bez problemów dobrać odpowiedni rodzaj pojemników do przechowywania. Teraz można kupić je również całkowicie online!

Post Author: admin